Jobangebot

Job-ID: 125114

Értékesítési képviselő - Budapest

  • #értékesítés
  • #tanácsadás
  • #ügyfélfókusz
profile image

Aufgabe

A csapat célja...

Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat. Ha értékesítői csapatunkban Te is szívesen dolgoznál azért, hogy az ügyfelek örömmel használják a telekommunikációs újdonságokat, mindemellett érdekelnek a digitális újdonságok és aktívan használod a mobilalkalmazásokat, ha nem ijedsz meg az értékesítési feladattól és a pörgős napoktól, csatlakozz csapatunkhoz!

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Élményt nyújtó ügyfélkiszolgálást nyújtasz a Telekom termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése során
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadást biztosítasz
  • Eszközöket, szolgáltatásokat mutatsz be az ügyfeleknek
  • Panaszokat, reklamációkat kezelsz

Profil

Téged várunk a csapatba, ha…

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiválóak kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • Fontos számodra az ügyfélközpontúság
  • Eredményorientált és dinamikus vagy
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt
  • Precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza kihívásoktól

Előnyt jelent, ha…

  • Magabiztosan beszélsz angol nyelven is
  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod

Was wir bieten

  • Weiterbildungsangebote

    Lebenslanges Lernen ist für uns unverzichtbar. Ob vor Ort oder digital. Wir bieten eine große Anzahl an Weiterbildungsmöglichkeiten - vom Seminar bis hin zum berufsbegleitenden Studium.

  • Mitarbeiterrabatte

    Produkte und Dienstleistungen vergünstigt kaufen - in den Bereichen Festnetz, Internet, Mobilfunk, TV und Smarthome erhalten Mitarbeiter*innen Rabatt. Auch Freunde und Bekannte profitieren von vielen Angeboten.

  • Gesundheitsangebote

    Die Gesundheit unserer Mitarbeiter*innen ist uns wichtig. Daher bieten wir kostenlose Gesundheitschecks, regelmäßige Vorsorgeuntersuchungen und viele (Online-)Kurse rund um das Thema Gesundheit an.

  • Lebensversicherung

    Gut versichert - unser Angebot an alle Mitarbeiter*innen umfasst eine arbeitgeberfinanzierte Lebensversicherung.

  • Onboarding Programm

    Von Tag eins Teil des Teams sein - wir stellen die nötige Einarbeitung und eine schnelle Integration sicher und unterstützen unsere neuen Mitarbeiter*innen beim Einstieg in unser Unternehmen.

Über uns

Über uns

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat

Love Magenta

Kontakt

HR Shared Service Center

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.