Jobangebot

Job-ID: 124298

Angular Developer - angol nyelvtudással

  • #angular
  • #java
  • #CloudServices
profile image

Aufgabe

A Logistikbus egy 15 alkalmazásból álló SW-csomag, amely lehetővé teszi a kereskedők számára a leltáruk kezelését és ellenőrzését, a VOR megrendelések leadását, az áruk cseréjét és a panaszok kezelését. A Logistikbus a készletadatokon és az ellátási láncon keresztül képes biztosítani a nagykereskedelmek számára a készletellenőrzési funkciókat. A Logistikbus korszerűsítéséhez szükségünk van olyan szakemberekre, akik a modernizációt alkalmazásonként fogják majd elvégezni. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • A jelenlegi Jawa Swing Rich-Client helyett új vékony kliensek tervezése és létrehozása
  • REST-API-k tervezése és létrehozása az új kliensek adatbázis-háttereként
  • REST-API-k hozzárendelése a meglévő Oracle adatbázishoz
  • Szoftverfejlesztés és tervezés, specifikációk készítése
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés (3rd Level Support)
  • Verziókezelés
  • A training (9-12 hónap) után részvétel a karbantartásban
  • 3rd level support az alkalmazáskezelési feladatok részeként

Profil

  • Minimum 1 év tapasztalat
  • Frontend: Angular 9, Typescript, GIT
  • Backend: Java, Cloud Services, Spring Boot & Spring Data JPA, Oracle, REST Services
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SQL
  • Scrum
  • Hosszútávú részvétel a projektben

Előnyök:

  • Tapasztalat agilis fejlesztésben
  • Tapasztalat a kliens/szerver architektúrában
  • Oracle adatbázis és JDBC tapasztalat
  • Alapvető ismeretek UNIX szerverekkel és Shell szkriptekkel
  • REST WebServices
  • Német nyelvtudás

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodás

Über uns

Über uns

Present in the market under the Deutsche Telekom IT Solutions brand name, IT-Services Hungary (ITSH) is a subsidiary of the Deutsche Telekom Group and is the largest ICT employer in Hungary. Established in 2006, the company provides a wide portfolio of IT and telecommunications services with more than 4500 employees. ITSH was awarded with the Best in Educational Cooperation prize by HIPA in 2019, acknowledged as one of the most attractive workplaces by PwC Hungary’s independent survey and rewarded with the title of the Most Ethical Multinational Company in 2019. The company continuously develops its four sites in Budapest, Debrecen, Pécs and Szeged and is looking for skilled IT professionals to join its team.

Love Magenta

Kontakt

ITSH HR Recruitment Team

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.