Jobangebot

profile image

Aufgabe

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik új, dinamikusan fejlődő projekt magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, DevOps ismeretekkel rendelkező, fejlesztői és üzemeltetői feladatokat ellátó szakembert. Projektünk célja a kiemelkedő színvonalú digitális vásárlói élmény biztosítása, illetve a modern infrastruktúrák kialakítása, az ehhez szükséges szakmai tudás biztosításával. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves, magabiztos tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • 2nd és 3rd Level technikai támogatás
  • Jegyek feldolgozása 2nd Level szintű támogatásban, például, projektkörnyezetek létrehozása (Atlassian Jira, Confluence, Bitbucket, esetleg Artifactory)
  • Engedélyek kezelése
  • Támogatás (hibaelhárítás, tanácsadás) az MMS összes alkalmazottjának, dokumentáció készítése
  • Általános meghibásodások azonosítása és a hibaelhárítás támogatása
  • Szoftverfejlesztés és -tervezés: SW Development, Bug fixing, interfészek, migráció, adatbázis-karbantartás
  • Szabványosított operatív feladatok ellátása a DevOps eszközlánc fenntartásához, pl. Atlassian Jira, Confluence, Bitbucket
  • Az alkalmazások rendszeres frissítése
  • A műszaki változások tesztelése a szervezeten belüli bevezetés előtt
  • Deployment folyamatok
  • Monitoring
  • Reporting
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Alap automatizálási feladatok elvégzése
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációkezelés

Profil

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat fejlesztés vagy üzemeltetés területen
  • Magas szintű Linux üzemeltetési ismeretek
  • Linux, Ansible, Docker, Python, Atlassian Toolstack, SQL / JQL Know-how alkalmazás szempontjából
  • Shell scripting
  • Szoftverdesign magas szintű ismerete
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • Adatbázisok: Oracle SQL vagy DB2 kezelői ismerete
  • Tapasztalat GIT használatban, Scrum (Jira & Confluence)
  • Agilis megközelítés (Scrum folyamatok)
  • Technológiák:Linux, Ansible, Docker, Python, Atlassian Toolstack, SQL/JQL Know-how

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • ITIL ismerete és alkalmazása
  • Fejlődésorientált gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Hosszútávú részvétel a projektben
  • Határozottság és hatékonyság az ügyfélkezelésben

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodásmód

Über uns

Über uns

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.