Jobangebot

Job-ID: 122845

ERP alkalmazás üzemeltető - IBIS-Penta (PSI-Penta) (Pécs)

  • #ERP
  • #ITIL
  • #Monitoring
profile image

Aufgabe

Egy német származású multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül vagy angolul beszélő tapasztalt alkalmazás üzemeltető munkatársat a PSI Penta ERP alkalmazás üzemeltetéséhez. Amennyiben van akár felhasználói (key user) ismereted, szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy ami emberünk!

Feladatok:

  • PSI-Penta alkalmazások 2nd és 3rd level támogatása (IBIS-Penta, IBIS-Mobile, IBIS-Penta BDE/PZ & MDE modul)
  • Ticketadminisztráció és dokumentációkezelés (ITIL alapján)
  • Event menedzsment, riporting, monitorozás
  • Komplex problémamegoldás: root cause analízis
  • Változáskezelés támogatása: új verziók telepítése, migrálás támogatása
  • Új funkciók és/vagy hibajavítások (bugfix) ellenőrzése, tesztelése
  • Frissítésekkel (releasekkel) kapcsolatos koordináció az érintett szakterületekkel
  • Új frissítések (releasek) előkészítése, telepítése és tesztelése
  • Tesztelések (új verziók) végrehajtása és ellenőrzése
  • Szkriptek készítése, rendszerek konfigurálása biztonsági mentésekhez és visszaállításokhoz és egyéb rendszerfunkciókhoz
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációk kezelése
  • Új toolok és technológiák elsajátítása, használata

Profil

  • PSI-Penta integrált termelésirányítási rendszer (ERP) ismerete
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • A következő technológiák ismerete: IBM AIX szerver, Oracle DB, Windows App szerver
  • Aktív német és/vagy angol nyelvismeret
  • Főiskolai végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat

Előnyök:

  • Középfokú aktív angol és/vagy felsőfokú német nyelvtudás
  • Agilis módszertan gyakorlati ismerete
  • IBIS-Penta: Java, PSI-API, RVS, Webservices, MQ-Series, DB-Zugriffe, Scripting (VBA/Groovy), Crystal Reports, POS-Belegdruckserver
  • IBIS-Penta BDE/PZ & MDE modul: SAP-HR, C# szkriptek, Win app szerver, Oracle DB, Visual Studio, Crystal-Report-Runtime
  • IBIS-Mobile: UNIX, HTML5, UNIX, Cocoa-Tools (Jira, Confluence, Bamboo), GIT, Node.js, npm, Grunt, Bower, Maven, Eclipse
  • Softwaretoolok ismerete: Visio, Toad, Putty, WinSCP, SQL-Developer, 7Zip, ISA, LDAP Browser, Citrix

Über uns

Über uns

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Love Magenta

Kontakt

ITSH HR Recruitment Team

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.