Jobangebot

Job-ID: 124607

Telco üzleti kiszolgáló rendszerek PO

profile image

Aufgabe

A csapat célja...

Csapatunk, a Transformation Enablement Squad célja, hogy a legkönnyebb és legkényelmesebb vezetékes és mobil szolgáltatás létesítési és hibakezelési folyamatot valósítsa meg az újonnan fejlesztendő szolgáltatásainkra, valamint a meglevőekre is
A következő feladatokban számítunk Rád:

•    Megismered a folyamatban érintett IT rendszerek architektúráját, működését és kapcsolatait
•    A csapatoddal meghatározzátok a squad vízióját és stratégiáját a létesítési és hibaelhárítási folyamat optimalizálására
•    A stratégia alapján meghatározod a negyedéves célokat, aktivitásokat a költségkeretre és az egyéb aktivitásokra figyelemmel
•    Priorizálod a squad feladatait
•    A célkitűzésekhez szükséges fly in erőforrásokat dinamikusan, célhoz kötötten bevonod
•    Felelősséget viselsz az érintett IT rendszerek fejlesztéséért, az OKR teljesüléséért, a (backlog) menedzseléséért és a napi/heti/2 heti prioritások meghatározásáért
•    Új szolgáltatások fejlesztésekor proaktívan javaslatokat teszel a kialakítandó létesítési és hibaelhárítási folyamatra

Profil

Téged várunk a csapatba, ha…

•    Felsőfokú szakirányú végzettséggel (lehetőleg informatikai, távközlési, területen)
•    Legalább 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel szervezeteken átívelő projektek tervezésében, azok teljes körű lebonyolításában
•    Eredmény orientált, agilis személyiség vagy
•    Stratégiai szemlélet jellemez, ugyanakkor a végrehajtás sem áll távol tőled
•    Inspirálod és ösztönzöd a kollégákat a mindennapokban
•    Diplomáciai érzéked és konfliktus-kezelési képességed fejlett
•    Jól értesz a munkatársak nyelvén
•    Angolul magabiztosan kommunikálsz
•    Jól kezeled a változásokat, személyiséged rugalmas
•    Szívesen dolgozol különböző típusú háttérrel, kompetenciával rendelkező emberekkel

Belső jelölt esetén milyen Telekomos szaktudás jelenthet előnyt a pozíció betöltéséhez?

•  Telekom belső IT fejlesztési folyamatainak ismerete

Előnyt jelent, ha…

•    Kipróbálnád magad az IT-ben ismert Agile/Scrum módszertanban a távközlés területén
•    Van Telco iparági tapasztalatod
•    Szolgáltatás aktiválási és konfigurálási fejlesztésekben fejlesztői gyakorlatod van
•    Vettél már részt service és hálózat nyilvántartási fejlesztésekben
•    Szereztél már tapasztalatot workflow és workforce fejlesztésekben
•    Van ismereted a műszaki támogató rendszerek működésével kapcsolatban
•    Folyamatos javulásra törekszel, mindig keresed, hogyan lehetne valamit jobban, máshogy csinálni
•    Folyamatokban és strukturált módon gondolkodsz, ugyanakkor nem ragadsz bele ezekbe, rugalmasan mozogsz ezek között
•    Izgalomba hoz, hogy részekből működőképes terméket hozhatsz létre

Was wir bieten

  • Kindertagesstätte am Standort

    Beruf und Familie lassen sich bei uns gut vereinbaren - eine betriebliche Kinderbetreuung in der Nähe des Büros ermöglicht stressfreies und flexibles Arbeiten.

  • Kantine am Standort

    Gesundes Essen in guter Gesellschaft - unsere Kantinen machen es möglich. Hier lässt sich bequem und nur wenige Minuten vom Arbeitsplatz entfernt aus einer großen Auswahl an warmen und kalten Speisen auswählen.

  • Weiterbildungsangebote

    Lebenslanges Lernen ist für uns unverzichtbar. Ob vor Ort oder digital. Wir bieten eine große Anzahl an Weiterbildungsmöglichkeiten - vom Seminar bis hin zum berufsbegleitenden Studium.

  • Mitarbeiterrabatte

    Produkte und Dienstleistungen vergünstigt kaufen - in den Bereichen Festnetz, Internet, Mobilfunk, TV und Smarthome erhalten Mitarbeiter*innen Rabatt. Auch Freunde und Bekannte profitieren von vielen Angeboten.

  • Gesundheitsangebote

    Die Gesundheit unserer Mitarbeiter*innen ist uns wichtig. Daher bieten wir kostenlose Gesundheitschecks, regelmäßige Vorsorgeuntersuchungen und viele (Online-)Kurse rund um das Thema Gesundheit an.

  • Lebensversicherung

    Gut versichert - unser Angebot an alle Mitarbeiter*innen umfasst eine arbeitgeberfinanzierte Lebensversicherung.

  • Onboarding Programm

    Von Tag eins Teil des Teams sein - wir stellen die nötige Einarbeitung und eine schnelle Integration sicher und unterstützen unsere neuen Mitarbeiter*innen beim Einstieg in unser Unternehmen.

Über uns

Über uns

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat

Love Magenta

Kontakt

HR Shared Service Center

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.