Job offer

Job-ID: 137625

Adminisztrációs gyakornok angol és német nyelvtudással

  • #angol
  • #német
  • #MSOffice
profile image

Your Tasks

Szeretnél gyakorlatot szerezni multinacionális környezetben?  Érdekel a minőségirányítás és a dokumentációkezelés? Szívesen használod a MS SharePoint site-ot vagy érzel magadban kihívást megtanulni és szerkeszteni, valamint tartalommal feltölteni? Szívesen segítenéd az ágazat vezetőit munkáddal emellett pedig lelkiismeretes és precíz vagy?

Téged keresünk, ha még legalább 1 évig aktív hallgatói jogviszonyod van, és szeretnél új kollégánk lenni! Az adminisztratív feladatok mellé számos, izgalmas kreatív projekt is társul, ahol professzionális segítség mellett megtanulhatsz önállóan dolgozni és kiváló problémamegoldó képességre is szert tehetsz. Csatlakozz csapatunkhoz, és indítsd be karriered még ma!

Feladatok:

  • Vezetők támogatása különböző operatív, adminisztratív és reprezentációs tevékenységek elvégzésében,
  • Adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása, folyamatok nyomon követése,
  • Kimutatások, statisztikák, prezentációk készítése
  • Számlákkal és teljesítési igazolásokkal kapcsolatos teendők intézése,
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás a kollégákkal,
  • Üzleti utak, tréningek, megbeszélések szervezése, tárgyalók foglalása, időpontok egyeztetése,
  • Fordítási feladatok angol és német nyelven,
  • Csapatépítő programok szervezése
  • A belső HR adatbázisok és könyvelési rendszerek adatainak naprakészen tartása.

Your Profile

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Hatékony időbeosztás
  • 2-3 hónap irodai munkatapasztalat
  • Microsoft Office vagy hasonló program ismerete (e-mailezés, naptár használata)
  • MS Word, PowerPoint, Excel középfokú ismerete
  • Magabiztos angol és német nyelvtudás
  • Precizitás
  • Heti 25-30 óra elvállalása

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Our Online Application Process