Job offer

profile image

Your Tasks

Egy német multinacionális nagyvállalat fiatalos összetételű, már évek óta futó projektjének magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, angolul magabiztosan beszélő, alkalmazásüzemeltetői feladatokat ellátó szakembert. A projekt célja több nemzetközi elismertségű vállalat háttérinfrastruktúrájának és dokumentumkezelői rendszereinek a monitorozása és karbantartása. Amennyiben szereted a rugalmas, (akár) otthonról történő munkavégzést, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • 2nd Level jellegű technikai támogatás
  • Rendszeradminisztrációs feladatok ellátása alkalmazás szinten
  • Általános működési hibák feltárása, elemzése és elhárítása
  • Műszaki minőségbiztosítás és monitoring tevékenység
  • „Change”-ekben való aktív részvétel és dokumentációkezelés
  • Ügyfélmegbízások alapján történő tervezés és megvalósítás

Your Profile

Elvárások:

  • Windows Server architektúra ismerete
  • Windows Server IIS és Apache Tomcat használata terén szerzett tapasztalat
  • Adatbáziskörnyezetek használatának ismerete (Oracle és SQL lekérdezések)
  • Hálózati protokollok és hálózatkezelő eszközök releváns ismerete
  • Active Directory ismerete (alapszinten)
  • OpenText Archive and Content Management termékismeret (vagy munkahelyen való betanulásra való hajlandóság)
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Több műszakban történő munkavégzésre való hajlandóság

    Személyiség:

    • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
    • Gyors alkalmazkodási képesség
    • Tanulásra való hajlandóság
    • Jó kommunikációs készség
    • Strukturált munkavégzés
    • Priorizálási képesség
    • Analitikus gondolkodásmód

    Nyújtott előnyök:

    • Rugalmas beosztás és távolról végezhető munka („home office”)
    • Különböző céges juttatások és csomagok (lásd részletesebben alább)

    About us

    About us

    A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

    Our Online Application Process