Job offer

profile image

Your Tasks

• Elvégzi, koordinálja és fejleszti az informatikai szolgáltatások és a támogató infrastruktúra biztosításához szükséges legösszetettebb tevékenységeket (3rd level környezet) a releváns KPI-ok teljesítése érdekében
• Megtervezi, végrehajtja és fenntartja a stabil technikai infrastruktúrát a szervezet üzleti folyamatainak támogatására
• Azonosítja az aktuális folyamatok gyengeségeit és megszünteti azokat az ipari és a belső szabványok szerint
• Rendszeres vizsgálatokat és javítási megoldásokat javasol
• Elvégzi a komplex jegyek diagnosztizálását és megoldását, vagy eszkalálja azon komplex jegyeket, amelyek közvetlen/potenciális hatással lehetnek az informatikai infrastruktúrára
• Ha Incident következik be, helyreállítja a normál szolgáltatást az SLA/OLA teljesítése érdekében
• Megvizsgálja a komplex incidensek kiváltó okait, majd kezdeményezi az intézkedéseket a helyzet javítására vagy kijavítására
• Az összetett Change-eket ellenőrzött módon értékeli, engedélyezteti, rangsorolja, megtevezi, teszteli, végrehajtja, dokumentálja, áttekinti és továbbfejleszti vagy magasabb szintre eszkalálja
• Felméri az informatikai infrastruktúra tényleges teljesítményét annak becsült teljesítménye alapján. A kettő közötti bármilyen eltérést megérti és proaktív módon orvosolja szükség esetén a vendor bevonásával
• Létrehozza és karbantartja az IT-szolgáltatást támogató műszaki dokumentációt
• Megtervezzi, megvalósítja és fenntartja a stabil technikai infrastruktúrát a szervezet üzleti tevékenységének támogatására
• Technikai vezetőként szolgál egyértelmű és átfogó kiadási és telepítési tervek készítéséhez
• Hatékony képzési terveket és koncepciókat készít a többi alkalmazott képzéséhez és biztosítja azok teljesülését

Tanácsadás:
• Magabiztosan és hatékonyan képviseli csoportját a vállalatcsoporton belüli és az ügyfelekkel folytatott kommunikációban
• Adott területen tisztában van az egyes gyártók ajánlásaival  és válaszokat ad a projekt stakeholdereinek e tekintetben feltett kérdéseire

Dokumentáció:
• Ellát minden szakmai felelősségével kapcsolatos adminisztratív feladatot
• Elkészíti és naprakészen tartja a műszaki dokumentációkat
• A helyzetről jelentéseket készít felettesének
• Engineering részfeladatokat hajt végre, szorosan együttműködik a projekt stakeholdereivel

Engineer feladatok projektekben:
• Teszteket végez, új technológiákat fedez fel, ötleteket dolgoz ki egy tapasztalt mérnök és/vagy architect felügyelete alatt
• Naprakész tudása van a legfrissebb technológiákat, gyártási és ipari szabványokat illetően saját területén
• Tesztelést végez, felülvizsgálja az új technológiákat. Javítási javaslatokat tesz.

Kiegészítő feladatok:
• 3rd level támogatást nyújt, amikor a normál támogató/rendszer adminisztrátor olyan problémával szembesül, amelyet nem tud megoldani
• Projekt erőforrásként működik
• Támogatja a projekteket a tervezés és a megvalósítás szakaszában
• Önállóan határozza meg munkamódszereit és önállóan priorizál
• Szakmai útmutatást nyújt munkatársai számára

Your Profile

  • Legalább 5 éves tapasztalat SAP Basis területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos
  • Nyitott az új technológiák megismerésére, az új ismeretek elsajátítására
  • Szívesen osztja meg tudását, tapsztalatait kollégáiva

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Love Magenta

Contact

Hr Shared Service Center

Our Online Application Process