Job offer

profile image

Your Tasks

Leendő senior / expert szoftverfejlesztőnkként döntő szereped lesz a Kubernetes-alapú infrastruktúránk fejlesztésében. Együttműködhetsz SW-Architektjeinkkel az új felhőszolgáltatásaink megtervezésében és megvalósításában. Napi rendszerességgel együtt dolgozol majd a frontend fejlesztőkkel és a rendszermérnökökkel. Javarészt nyílt forráskódú Go programnyelvben fogsz fejleszteni, a komponenseink és használt eszközeink Kubernetes-natívak.

Feladatok:

  • Kubernetes alapú infrastruktúra fejlesztése
  • Szoftverfejlesztés (GO) és tervezés, specifikációk készítése
  • Cloud providerek építése bare-metal platformok integrálásához
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés (3rd Level Support)
  • Verziókezelés
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Munkafolyamatok automatizálása

Your Profile

Elvárások:

  • Legalább 5 év programozási tapasztalat a Go nyelvben
  • Kubernetes gyakorlati tapasztalat
  • Magabiztos ismeretek a konténertechnológiák, a cloud-natív stack, az elosztott rendszerek világában
  • Tapasztalat Kubernetes CRD-k, Operatorok és cloud providerek fejlesztésében
  • A public cloud és az OpenStack széleskörú ismerete
  • Application Monitoring és Logging tapasztalat (Prometheus, Grafana)
  • Jó interperszonális és kommunikációs készségek
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodás

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Our Online Application Process