Jobangebot

profile image

Aufgabe

Lehetőséget kínálunk a T-Systems világszínvonalú Mainframe-szolgáltatásainak megismerésére, valamint együtt dolgozni a legprofibb német és magyar szakemberekkel, mind ezt fejlődési lehetőség mellett adatbázis adminisztrátori vagy rendszermérnöki irányba.

Feladatok:

  • Csatlakozás egy fiatal, dinamikusan fejlődő csapathoz
  • Mission-critical Mainframe alkalmazások üzemeltetése (autógyártás, banki folyamatok stb.)
  • Legmagasabb szintű IBM ipari technológiák megismerése (Mainframe, DB2, WAS és még továbbiak...)
  • Új, standard folyamatok, metódusok és megoldások fejlesztése
  • Üzemeltetési munkafolyamatok automatizálása
  • Rendszeres kapcsolattartás német és más nemzetközi ügyfelekkel, kollégákkal

Profil

  • Középfokú német nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (elsősorban IT szaknyelv)
  • Jó analitikus és kombinációs készség
  • Érdeklődés az informatikai területek iránt
  • Gyors tanulási készség, elkötelezettség a fejlődés mellett
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzésre való hajlandóság, megbízhatóság, rugalmasság

Előnyök:

  • A Mainframe szakterület előzetes ismerete nem követelmény, szükség esetén biztosítjuk a szakképzést
  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Valamely komplex informatikai rendszer ismerete (Mainframe, Unix/Linux vagy Windows)
  • ECDL-vizsga, Unix/Linux/Cisco/Microsoft
  • Certifications, nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Mainframe területen szerzett tapasztalat
  • Alap z/OS rendszer és subsystem ismeretek TSO, ISPF, JCL tudás, Batch/Scheduling ismeretek
  • Adatbázis területen szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeretek REXX, illetve CLIST területen

Über uns

Über uns

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Love Magenta

Kontakt

ITSH HR Recruitment Team

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.