Jobangebot

profile image

Aufgabe

Silver Peak az egyik vezető gyártó az SD-WAN (Software Defined Wide Area Network) egyre gyorsabban fejlődő világában. SD-WAN tapasztalat nem előfeltétel, csatlakozz hozzánk és mindenre megtanítunk.
Ebben a pozícióban egy olyan fiatalos csapat teljeskörű része lehetsz, amelyben mindenki nagy hangsúlyt fektet saját maga fejlesztésére és a csapatmunkára. Munkád során nem csak a Silver Peak-kel ismerkedhetsz meg, hanem a Juniper Contrail SD-WAN megoldásával is.
Részt vehetsz nemzetközi projektekben és idővel akár Architect pozícióba is léphetsz.
Csapatunkhoz csatlakozva segítünk fejleszteni a szakmai-, angol- vagy német nyelvtudásodat, valamint lehetőséged lesz otthonról is végezni a munkádat.

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfelek SD-WAN Overaly hálózatának teljeskörű üzemeltetése
  • Silverpeak- és Juniper Edge migrációkban való részvétel
  • Hálózati problémák megoldása 2nd és akár 3rd level szinten
  • Készenlét ellátása
  • Hálózati dokumentációk frissítése

Profil

  • Angol nyelvtudás, ha szívesen tanulnál németül
  • Német nyelvtudás (ha passzív, segítünk felzárkózni)
  • 2-3 év hálózatüzemeltetésben eltöltött tapasztalat
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Proaktív, rugalmas viselkedés
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Csapatjátékos
  • Gyors tanulási készség

Előnyök:

  • Cisco CCNP certifikáció, vagy azzal egyenértékű szintű tudás
  • Cisco CCNA Security cetifikáció, vagy azzal egyenértékű szintű tudás
  • ITIL folyamatok ismerete
  • SDWAN technológiák ismerete: Velocloud, Silverpeak vagy Juniper Contrail
  • Más vendorok hálózati eszközeinek ismerete (Ciena, Motorola)

Über uns

Über uns

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.