Jobangebot

Job-ID: 125115

Product Specialist

  • #termékfejlesztés
  • #hangésadatszolgáltatások
  • #E2Eszemlélet
profile image

Aufgabe

A csapat célja...

Csapatunkban, a Connectivity Products Tribe-ban azon dolgozunk, hogy ügyfeleinknek a legjobb minőségű hang és adathasználati élményt biztosítsuk stabil innovatív szolgáltatások révén
Új csapattagként lehetőséged lesz hozzájárulni ahhoz, hogy hang és adat termékeinket a piaci trendeknek és ügyféligényeknek megfelelően formáljuk és biztosítsuk azok kiváló működését

A következő feladatokban számítunk Rád:

•    Termékedet teljes életútján E2E menedzseled, legyen szó bevezetésről, megújításról vagy akár kivezetésről
•    Biztosítod, hogy hang és adat szolgáltatásaink mindig megfeleljenek az ügyfelek igényeinek
•    Proaktívan új megoldások megvalósításán dolgozol annak érdekében, hogy magas színvonalú technológiai és telco innovációk szülessenek
•    Aktívan formálod a telco szolgáltatásokat, ezen belül leginkább a hang- és adattermékeket
•    Mindezt olyan szakterületekkel együttműködve teszed, mint pl. jog, pénzügy, szabályozás, IT, UX/UI, eszközmenedzsment

Profil

Téged várunk a csapatba, ha…

•    Felsőfokú végzettséggel rendelkezel közgazdaság és/vagy műszaki területen
•    Törekszel a folyamatos szakmai megújulásra
•    Szeretsz csapatban dolgozni
•    Rendelkezel releváns tapasztalattal termékfejlesztés, termékmenedzsment területén
•    Tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod
•    Nyitott vagy az újdonságokra
•    Számodra is az ügyfél az első
•    E2E szemlélettel rendelkezel
Előnyt jelent, ha…

•    Van telekommunikációs tapasztalatod
•    Dolgoztál már agilis szervezetben, cross-funkcionális csapatban

Was wir bieten

  • Kindertagesstätte am Standort

    Beruf und Familie lassen sich bei uns gut vereinbaren - eine betriebliche Kinderbetreuung in der Nähe des Büros ermöglicht stressfreies und flexibles Arbeiten.

  • Kantine am Standort

    Gesundes Essen in guter Gesellschaft - unsere Kantinen machen es möglich. Hier lässt sich bequem und nur wenige Minuten vom Arbeitsplatz entfernt aus einer großen Auswahl an warmen und kalten Speisen auswählen.

  • Weiterbildungsangebote

    Lebenslanges Lernen ist für uns unverzichtbar. Ob vor Ort oder digital. Wir bieten eine große Anzahl an Weiterbildungsmöglichkeiten - vom Seminar bis hin zum berufsbegleitenden Studium.

  • Mitarbeiterrabatte

    Produkte und Dienstleistungen vergünstigt kaufen - in den Bereichen Festnetz, Internet, Mobilfunk, TV und Smarthome erhalten Mitarbeiter*innen Rabatt. Auch Freunde und Bekannte profitieren von vielen Angeboten.

  • Gesundheitsangebote

    Die Gesundheit unserer Mitarbeiter*innen ist uns wichtig. Daher bieten wir kostenlose Gesundheitschecks, regelmäßige Vorsorgeuntersuchungen und viele (Online-)Kurse rund um das Thema Gesundheit an.

  • Lebensversicherung

    Gut versichert - unser Angebot an alle Mitarbeiter*innen umfasst eine arbeitgeberfinanzierte Lebensversicherung.

  • Onboarding Programm

    Von Tag eins Teil des Teams sein - wir stellen die nötige Einarbeitung und eine schnelle Integration sicher und unterstützen unsere neuen Mitarbeiter*innen beim Einstieg in unser Unternehmen.

Über uns

Über uns

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat

Love Magenta

Kontakt

HR Shared Service Center

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.