Jobangebot

profile image

Aufgabe

IT Support Services csapatunkba várjuk olyan Hálózat üzemeltető mérnök jelentkezését, aki IP hálózatok üzemeltetésével foglalkozna, elsősorban pénzintézeti ügyfeleink számára.

A következő feladatokban számítunk Rád:
 Ügyfeleink általában hozzáértő csapattal üzemeltetnek, a Te feladatod, hogy szakmai támogatást nyújts nekik azokban az esetekben, amikor szükségük van a magasabb szintű szaktudásodra. Az alábbi technológiák mélyebb ismeretének megléte kiemelten fontos lenne számunkra:

  • Erős routing/switching
  • Cisco ISR, ASR, Nexus routerek
  • VXLAN EVPN adatközponti hálózatok
  • WAN technológiák, DMVPN, Cisco Performance Routing
  • Internet CE routereken site-to-site VPN, BGP, ACL, load-balancing

Profil

Téged várunk a csapatba, ha rendelkezel:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • 2-4 év szakmai tapasztalattal hálózatüzemeltetés területen
  • Cisco és/vagy FortiNet hálózati és security vizsgákkal
  • Angol nyelvtudással a gyártókkal történő kapcsolattartás és oktatásokon való részvétel érdekében
  • Minőségi munkavégzésre való igénnyel
  • Szolgáltatói szemlélettel
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal

 Előnyt jelent, ha

  • Jártas vagy az SDWAN és SD Access megoldásokban
  • Rendelkezel Cisco CCNP minősítéssel, esetleg DevNet vizsgával
  • Rendelkezel FortiNet NSE vizsgákkal
  • Rendelkezel IT biztonsági tapasztalattal
  • Rendelkezel Linux ismeretekkel

A kiválasztási folyamat terveink szerint így alakul:

Két körös online interjúra számíthatsz Microsoft Teams felületen, ahol a szakmai vezetőnek és a recruiternek lesz lehetőséged bebizonyítani, hogy Te vagy a megfelelő csapattag számunkra.

Was wir bieten

  • Weiterbildungsangebote

    Lebenslanges Lernen ist für uns unverzichtbar. Ob vor Ort oder digital. Wir bieten eine große Anzahl an Weiterbildungsmöglichkeiten - vom Seminar bis hin zum berufsbegleitenden Studium.

  • Mitarbeiterrabatte

    Produkte und Dienstleistungen vergünstigt kaufen - in den Bereichen Festnetz, Internet, Mobilfunk, TV und Smarthome erhalten Mitarbeiter*innen Rabatt. Auch Freunde und Bekannte profitieren von vielen Angeboten.

  • Gesundheitsangebote

    Die Gesundheit unserer Mitarbeiter*innen ist uns wichtig. Daher bieten wir kostenlose Gesundheitschecks, regelmäßige Vorsorgeuntersuchungen und viele (Online-)Kurse rund um das Thema Gesundheit an.

  • Lebensversicherung

    Gut versichert - unser Angebot an alle Mitarbeiter*innen umfasst eine arbeitgeberfinanzierte Lebensversicherung.

  • Onboarding Programm

    Von Tag eins Teil des Teams sein - wir stellen die nötige Einarbeitung und eine schnelle Integration sicher und unterstützen unsere neuen Mitarbeiter*innen beim Einstieg in unser Unternehmen.

Über uns

Über uns

Miért jó a csapatunkban dolgozni?

  • A legizgalmasabb szektorban dolgozhatsz, ahol valóban maradandót lehet alkotni, lehetőség van a legújabb technológiák megismerésére, kipróbálására.
  • Komplex IT projektekben vehetsz részt Magyarország legnagyobb vállalatainál, amelyek során folyamatosan fejlődhetsz.
  • A munkatársak számára folyamatos képzések állnak rendelkezésre.
  • Mentori rendszer segíti beilleszkedésed és egyéni szakmai fejlődésed.
Love Magenta

Kontakt

HR Shared Service Center

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.