Jobangebot

profile image

Aufgabe

A csapat célja...

A SOHO-SMB adatelemzési csoport megbecsült tagjaként a Te feladatod lesz, hogy biztosítsd azokat az adatokat/ információkat, mely megalapozzák a lehető legjobb vezetői döntést. Nálunk változatos feladatokra számíthatsz, van, hogy mély elemzéseket készítesz, máskor finomhangolod a meglévő információkat, de folyamatosan egyfajta radarként működsz a szervezetben, hozzájárulva ezzel a KKV területen kitűzött stratégiai céljaink eléréséhez.

A következő feladatokban számítunk Rád:

  • Részt veszel a Kis- és Középvállalati ügyfélállomány tervezésében, előrejelzéseket készítesz a múltbeli trendek és a társterületektől beszerzett adatok alapján, ill. nyomon követed ezeket
  • Modellezési feladatokat látsz el a készülékár támogatás kapcsán annak érdekében, hogy a korlátozott keretekből kihozzuk a maximális üzleti értéket
  • Fejleszted és támogatod a már piacon lévő telco (és másodsorban ICT) termékek folyamatos monitoringját
  • Az újonnan bevezetett termékek és szolgáltatások eredményeit visszaméred, összeveted a várakozásokkal, javaslatot teszel az esetleges finomhangolásokra vonatkozólag
  • Modellezed a bevezetésre kerülő termékek propozícióját, hatásvizsgálatokat készítesz és részt veszel a társterületekkel történő elfogadtatásban
  • Operatív döntéseket hozol a felelősségi körödbe tartozó feladatok esetében, kialakítod a legcélravezetőbb módszertant, ill. elfogadtatod azt
  • Innovatív ötleteket fogalmazol meg a munkavégzés hatékonyságának és minőségének javítása érdekében.
  • Részt veszel a szegmens és termékmarketing területek döntéshozatalában és támogatást nyújtasz újszerű ötletekkel, megoldásokkal.
  • Aktívan részt veszel a nemzetközi feladatokban, az anyavállalat (DT) felé adatszolgáltatást biztosítasz
  • Megismered és fejleszted a Magyar Telekom belső és külső adatbázisait

Profil

Téged várunk a csapatba, ha…

  • Felsőfokú végzettségedet informatikai vagy közgazdasági szakon szerezted
  • 2-3 éves tapasztalatod van hasonló elemzői munkakörben
  • Analitikus szemléleted kiemelkedő
  • Stressz tűrő képességed erős, képes vagy a szoros határidők betartatására, mindemellett precíz munkavégzés jellemez.
  • Nyugtalanít, ha nem érnek össze a számok, vagy ha csúszásban vagy egy feladattal
  • Szeretsz és tudsz csapatban dolgozni, ugyanakkor képes vagy az önálló munkavégzésre is.
  • Legalább közép szinten beszélsz angolul

Előnyt jelent, ha…

  • Rendelkezel ICT és/vagy B2B szektorban szerzett tapasztalattal.
  • Legalább alapszinten ismered az SQL-t vagy dolgoztál már Oracle adatbázissal
  • Haladó szinten használod az Excelt és a PowerPointot

Was wir bieten

  • Kindertagesstätte am Standort

    Beruf und Familie lassen sich bei uns gut vereinbaren - eine betriebliche Kinderbetreuung in der Nähe des Büros ermöglicht stressfreies und flexibles Arbeiten.

  • Weiterbildungsangebote

    Lebenslanges Lernen ist für uns unverzichtbar. Ob vor Ort oder digital. Wir bieten eine große Anzahl an Weiterbildungsmöglichkeiten - vom Seminar bis hin zum berufsbegleitenden Studium.

  • Mitarbeiterrabatte

    Produkte und Dienstleistungen vergünstigt kaufen - in den Bereichen Festnetz, Internet, Mobilfunk, TV und Smarthome erhalten Mitarbeiter*innen Rabatt. Auch Freunde und Bekannte profitieren von vielen Angeboten.

  • Gesundheitsangebote

    Die Gesundheit unserer Mitarbeiter*innen ist uns wichtig. Daher bieten wir kostenlose Gesundheitschecks, regelmäßige Vorsorgeuntersuchungen und viele (Online-)Kurse rund um das Thema Gesundheit an.

  • Lebensversicherung

    Gut versichert - unser Angebot an alle Mitarbeiter*innen umfasst eine arbeitgeberfinanzierte Lebensversicherung.

  • Onboarding Programm

    Von Tag eins Teil des Teams sein - wir stellen die nötige Einarbeitung und eine schnelle Integration sicher und unterstützen unsere neuen Mitarbeiter*innen beim Einstieg in unser Unternehmen.

Über uns

Über uns

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat

Love Magenta

Kontakt

HR Shared Service Center

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.