Jobangebot

Job-ID: 120180

Alkalmazás üzemeltető szakmai tapasztalattal (Pécs)

  • #Oracle
  • #Linux
  • #Windows
profile image

Aufgabe

Egy német multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül beszélő tapasztalt alkalmazás üzemeltető munkatársat. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során és hosszútávú munkalehetőséget keresel, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • 2nd level technikai támogatás
  • Proaktív és reaktív hibajavítás
  • Hibajelentések kezelése, adminisztrálása
  • Dokumentációkezelés
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Event menedzsment, riporting, monitorozás
  • Változáskezelés: új frissítések (releasek) előkészítése, telepítése és tesztelése
  • A rendszer illetve az alkalmazás migrálásának támogatása
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációk kezelése
  • Új toolok és technológiák elsajátítása, használata
  • Üzemeltetéshez szükséges szkriptek készítése
  • Rendszerek konfigurálása biztonsági mentésekhez és visszaállításokhoz és egyéb rendszerfunkciókhoz
  • Licence kezelés

Profil

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Főiskolai vagy szakirányú végzettség
  • Üzemeltetési ismeretek
  • B1 német és/vagy B2 angol nyelvismeret
  • Linux operációs rendszerek és szerverek beható ismerete
  • Adatbázisok: Oracle SQL vagy DB2 kezelői ismerete
  • Valamilyen script nyelv(ek) ismerete: Bash vagy Perl, Python, JS

Előnyök:

  • Középfokú, aktív angol és/vagy felsőfokú német nyelvtudás
  • Módszertanok: Agile, ITIL ismerete
  • Linux szerverek adminisztrációs ismerete
  • Oracle DB vagy DB2 adminisztrációs tapasztalatok
  • Java, PL/SQL vagy C++, VBA, … programozói tapasztalatok

Személyiség:

  • Analitikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Rugalmas hozzáállás

Über uns

Über uns

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Love Magenta

Kontakt

ITSH HR Recruitment Team

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.