Job offer

Job-ID: 125582

Experienced Java Developer (Pécs)

  • #Java8
  • #Oracle
  • #MSSQL
profile image

Your Tasks

Dolgozz velünk a Daimler DIP4VAN projekt keretében Experienced Java fejlesztőként!

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és tervezés, specifikációk készítése
  • Tesztrendszer karbantartása és Rollout-ok végrehajtása
  • Követelményanalízis
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés
  • Verziókezelés (SVN)
  • 3rd level support tevékenység az E2E alkalmazásfejlesztési feladatok részeként

Your Profile

  • Java 8, Oracle, MS SQL, Hibernate, Eclipse RCP és WebSphere 8 ismerete
  • Középszintű német nyelvtudás
  • Minimum 3 év fejlesztői munkatapasztalat
  • Hosszútávú részvétel a projektben

Előnyök:

  • REST WebServices
  • Régi JDO implementációk ismerete
  • Jenkins, Jira és Confluence ismerete
  • OSGI és Swing ismerete
  • Tapasztalat agilis fejlesztésben

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Love Magenta

Contact

HR Shared Service Center

Our Online Application Process