Job offer

Job-ID: 124600

Network Architect Experienced (Service Monitoring)

  • #CiscoCCNP
  • #SIPVoiceismeret
  • #Juniperismeret
profile image

Your Tasks

Architectként elvárásunk feléd a Deutsche Telekom AG Tesztlaborjában a  Service Monitoring rendszer definiálásában és design munkálataiban való aktív részvétel illetve a monitorinhoz tartozó dashboard rendszer kialakítása, a későbbiekben ezen rendszerek üzemben tartása.
Technológiai kulcsszavak: Cisco, Juniper, SIP VOICE, BNG, MSAN, LNS, Adtran, Huawei.

Feladatok:

  • Aktív monitorozás: célja, hogy használja a Test-Automation keretrendszert együtt más eszközökkel (SLA Control, Perfas), illetve, hogy jelenítse meg a kijelzőn a szolgáltatásokkal kapcsolatos eredményeket, számítsa ki a KPI-kat és riasztást adjon le hiba esetén.
  • Passzív monitorozás: Data Analytics technikák használata és összevetése a node-k teljesítményével és root cause analysis készítése
  • Smart Tracking: a rendszer bemutatása a felhasználóknak és a rendszer üzemeltetése.

Your Profile

  • Cisco CCNP vizsga vagy azzal egyenértékű tudás ÉS releváns tapasztalat
  • SIP Voice ismeret
  • Juniper ismeret
  • Phython, Ruby programnyelvek ismerete, használatában szerzett tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Linux és/vagy windows szerveres alapismeret vagy tapasztalat
  • Adatbázis ismeret ( MySQL)
  • Webdesign ismeretek  és tapasztalat
  • Nyitottság az új  technológiák iránt
  • Pontos és alapos munkavégzés, tanulásra való hajlam, csapatmunka

Előnyök:

  • Cisco CCNP-SP ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • VMWare ismeretek
  • Gherkin ismeret
  • Grafana/Kibana dashboard rendszerek ismerete
  • Data Analitycs és Machine learning ismeretek

About us

About us

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a T-Systems International leányvállalata. Vállalatunk egyedülálló módon Magyarországon az ICT-szolgáltatás teljes portfólióját nyújtja mind a munkavállók mind az ügyfelek részére. Budapesti, debreceni, pécsi és szegedi szolgáltatóközpontjaink rendszerintegrációs és üzemeltetési területeken szolgálják ki nemzetközi ügyfeleinket, de kínálatunkban többek között az összes, széles körben alkalmazott szoftver- és hardverplatform SAP-rendszer szolgáltatásai, távoli és helyi szerverüzemeltetés, valamint hálózatmenedzselés és hálózatfelügyelet is megtalálható. Munkánk elismerése, hogy 2008-ban és 2015-ben is megnyertük az „Év befektetője” díjat, az „Employer of the Year” (National Champion) díjat pedig 2014/2015 évben. A vállalat 2014 óta többször Superbrands díjas lett, valamint az IT Business 2017-ben az IT Services Hungaryt választotta az „Év legsikeresebb ICT-vállalatának”.
A jövőt építő, fejlődő vállalatként várjuk tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Our Online Application Process