Job offer

profile image

Your Tasks

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik új, dinamikusan fejlődő projekt magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, németül és angolul egyaránt magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Projektünk célja a kiemelkedő színvonalú digitális vásárlói élmény biztosítása, illetve a modern infrastruktúrák kialakítása, az ehhez szükséges szakmai tudás biztosításával. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves, magabiztos tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és tervezés: bugfixing, interfészek, migráció, adatbázis-karbantartás
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés
  • Dokumentáció (tervezés, architektúra, stb.)
  • Verziókezelés
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Szakmai és technikai tanácsadás
  • Munkafolyamatok automatizálása
  • Német nyelvű ügyfélkommunikáció

Your Profile

  • Java és Spring (Spring Boot, Spring MVC)
  • MID Innovator, Maven, Git, Jira
  • Java EE, node.js tapasztalat, React
  • Webszolgáltatások (REST, JSON, Soap, Spring WS, Axis)
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat (Selenium, Junit)
  • Scrum és SAFe tapasztalat
  • REST és JSON tapasztalat
  • Min. 5+ év tapasztalat szoftverfejlesztés területen (lehetőleg Java)
  • Microservice Architekturák ismerete
  • Jó kommunikációs készség angol és német nyelven

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fejlődésorientált gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Hosszútávú részvétel a projektben
  • Határozottság és hatékonyság az ügyfélkezelésben

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Our Online Application Process