Job offer

profile image

Your Tasks

Egy német logisztikai multinacionális nagyvállalat (DPDHL) projektjére keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő, Service Delivery Manager feladatokat ellátó, ideálisan informatikai területen tapasztalattal rendelkező szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • IT szolgáltatások Tervezése és vezetése a zökkenőmentes működés érdekében
  • Szervízcsapat szakmai vezetése és irányítása
  • Service Monitoring és Pénzügyi-, és SLA Controlling
  • Eszkalációk menedzselése
  • Felelősség a Release-ek átvételére a produkcióba
  • Tudásátadás, betanítás, minőségi elvárások közvetítése

Your Profile

  • Legalább 2-3 év tapasztalat hasonló területen vagy nemzetközi vállalatnál
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség – idegen nyelven is
  • Az ITIL v3 vagy v4 beható ismerete és gyakorlati tapasztalat valamely területén
  • Service Management tapasztalatok nagyvállalati környezetben
  • Döntésképesség, proaktivitás, rendszerszemlélet
  • Csapatmunkára való képesség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai irányultság / meggyőző szakmai tapasztalat
  • Projekttapasztalat
  • Tapasztalat Felhő technológiákkal (Azure)

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Our Online Application Process