Job offer

Job-ID: 124614

System Administrator (Virtualization) (Pécs)

  • #VDS
  • #HyperV
  • #Citrix
profile image

Your Tasks

Csapatunk a virtualizáció mellett más technológiákkal is foglalkozik, mint Firewall, PAC, stb. Virtualizációs megoldásainkat kb 20 000 felhasználó használja világszerte. Ebbe a csapatba keresünk egy hozzánk hasonló kollégát, akinek szintén fontos technológia mély ismerete és a jó viszony a német kollégákkal.

Feladatok:

  • Adott szakterület napi működésének biztosítása
  • Rendszerek monitorozása a rendszereket és jegyfeladás hiba észlelése esetén
  • Hibajegyek elfogadása és megoldása
  • 2nd támogatás nyújtása: azonosítja, elemzi és kategorizálja az incidenseket/jegyeket és priorizál
  • A komplexebb jegyek a következő megoldó szintre való továbbítása
  • A hibajegyek naprakész állapotban tartása
  • A szerződésben rögzített SLA-k betartása
  • Jegyek lezárása, a megoldásuk dokumentálása
  • Igény szerinti riportkészítés
  • Javaslattétel változtatásokra és javításokra és ezek megvalósítására

Your Profile

  • Széleskörű IT szaktudás
  • Befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok vagy egyenértékű képzés / IT fokozat előny
  • Citrix és/vagy Hyper-V szaktudás; tapasztalat
  • Operációs rendszerek ismerete (WIN 10 OS, Windows Server 2016)
  • Excel és Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Készség komplex feladatok kezelésére és megoldására
  • Nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség az ügyfelekkel és a kollégákkal egyaránt
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Cloud technológiákban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Személyiség:

  • Precíz, logikus gondolkodásmód
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Megbízható, csapatjátékos személyiség
  • Ügyfél-orientált szemléletmód
  • Monotónia- és stressztűrő képesség

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Love Magenta

Contact

HR Shared Service Center

Our Online Application Process