Jobangebot

profile image

Aufgabe

A csapat célja...

A leendő munkatárs a BrandComms HUB, Explore squad tagjaként fog dolgozni. A squad az agilis munkamódszernek megfelelően egy keresztfunkcionális csapat, amelynek célja és feladata, hogy keretet adjon a márka és kommunikációs stratégiai tervezésnek, legyen szó akár az éves, akár a kampányidőszakokhoz vagy projektekhez kapcsolódó stratégiáról. A módszereket és a folyamatokat magunk alakítva a legkülönbözőbb üzleti problémákra találunk megoldásokat a márka és a kommunikáció teljes eszköztárát felhasználva.

Pozíciónk rád van szabva, ha érdekelnek az alábbi feladatok:

  • Insight management: jó minőségű insightok felkutatása, megértése, implementálása a marketing és kommunikációs aktivitásainkba. Az insightok megtalálásához szükséges módszerek kidolgozása, alakítása, a folyamat menedzselése
  • Társadalmi jelenségek, gazdasági, telekommunikációs és kommunikációs trendek felkutatása, észlelése, értékelése és azok hasznosulásának menedzselése, a vállalati tevékenységbe, köztudatba való behozatala
  • A márkastratégia alakítása, fejlesztése, illetve a különböző vállalati stratégiákba és a mindennapi működésbe való implementálása
  • A márkaarchitektúra, márkastruktúra menedzselése, alakítása
  • A márka és lakossági kommunikációs igazgatóság és a vállalat egyéb területei közötti koordináció a márka és kommunikációs stratégia érvényesítése érdekében
  • Az igazgatóságon belüli kollaboráció elősegítése, új tudások, márkamenedzsment és kommunikációs trendek behozatala
  • A Deutsche Telekom kapcsolódó szervezeteivel való aktív kapcsolattartás. A Magyar Telekom érdekeinek képviselete, a központi márkamenedzsment alakítása, a vállalatcsoportból érkező tudások, best practice-ek beépítése
  • Márkatudatosság építése, márka inspiráció, a márkaértés növelése vállalaton belül
  • A márka és kommunikációs stratégia támogatását szolgáló érvanyagok elkészítése
  • A Telekom márkaarculat menedzselése, a brand world kialakítása és karbantartása
  • Csoportos munkák, workshopok, design thinking folyamatok megtervezése, vezetése, facilitálása

Mire számíthatsz nálunk?

  • Hozzáférést biztosítunk a Deutsche Telekom online képzési platformjához, így kedvedre válogathatsz a Coursera és a Percipio képzései között, de akár nyelvtudásodat is fejlesztheted egy professzionális online platformon, folyamatosan szervezünk belső tudásmegosztó fórumokat, ahol belsős és külsős előadóktól tanulhatsz
  • Részt vehetsz a releváns szakmai eseményeken, konferenciákon
  • Tapasztalt szakemberekkel dolgozhatsz együtt, akiktől ellesheted a szakmai titkait
  • Időbeosztásodat önállóan megszervezni, akár részleges távmunka keretein belül

Profil

Ideális kollégánk lehetsz, ha rendelkezel:

  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudással szóban és írásban - (kizáró feltétel)
  • Felsőfokú végzettséggel

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Komplex látásmóddal rendelkezel és stratégiai szemlélet jellemez
  • Hihetetlenül kreatív vagy és lelkes, folyamatosan új megoldásokon jár az eszed
  • Állandóan a megoldást keresed, tele vagy ötletekkel
  • Kommunikációs készséged kiváló, asszertívan tudod képviselni magad és a márkát különböző helyzetekben, hiszel magadban
  • Proaktív vagy és kitűnően oldod meg a felmerülő problémákat
  • Diplomáciai érzéked és konfliktus-kezelési képességed fejlett
  • Jól kezeled a változásokat, ügyfélközpontú vagy
  • Személyiséged rugalmas, tudsz és szeretsz önállóan dolgozni
  • Megfelelően használnod a kritikát és mellette tudsz alternatív javaslattal élni
  • Nem esel kétségbe, amikor a hullámok kezdenek összecsapni a fejed felett
  • Kicsit őrült vagy, mint minden jó kommunikációs szakember

Előnyt jelent, ha…

  • Rendelkezel nemzetközi környezetben szerzett tapasztalattal

Was wir bieten

  • Kindertagesstätte am Standort

    Beruf und Familie lassen sich bei uns gut vereinbaren - eine betriebliche Kinderbetreuung in der Nähe des Büros ermöglicht stressfreies und flexibles Arbeiten.

  • Kantine am Standort

    Gesundes Essen in guter Gesellschaft - unsere Kantinen machen es möglich. Hier lässt sich bequem und nur wenige Minuten vom Arbeitsplatz entfernt aus einer großen Auswahl an warmen und kalten Speisen auswählen.

  • Weiterbildungsangebote

    Lebenslanges Lernen ist für uns unverzichtbar. Ob vor Ort oder digital. Wir bieten eine große Anzahl an Weiterbildungsmöglichkeiten - vom Seminar bis hin zum berufsbegleitenden Studium.

  • Mitarbeiterrabatte

    Produkte und Dienstleistungen vergünstigt kaufen - in den Bereichen Festnetz, Internet, Mobilfunk, TV und Smarthome erhalten Mitarbeiter*innen Rabatt. Auch Freunde und Bekannte profitieren von vielen Angeboten.

  • Gesundheitsangebote

    Die Gesundheit unserer Mitarbeiter*innen ist uns wichtig. Daher bieten wir kostenlose Gesundheitschecks, regelmäßige Vorsorgeuntersuchungen und viele (Online-)Kurse rund um das Thema Gesundheit an.

  • Lebensversicherung

    Gut versichert - unser Angebot an alle Mitarbeiter*innen umfasst eine arbeitgeberfinanzierte Lebensversicherung.

  • Onboarding Programm

    Von Tag eins Teil des Teams sein - wir stellen die nötige Einarbeitung und eine schnelle Integration sicher und unterstützen unsere neuen Mitarbeiter*innen beim Einstieg in unser Unternehmen.

Über uns

Über uns

A Magyar Telekom, Magyarország vezető infokommunikációs szolgáltatójaként több millió kapcsolattal kötődik ügyfelei életéhez. Telefon, internet, tv és IT: minden téren minőségi, megbízható és egyedülállóan széles szolgáltatáspalettával rendelkezünk. Arra törekszünk, hogy innovatív megoldásainkkal áthidaljuk a távolságot ember és ember között, állandó fejlesztéseinkkel növeljük az egyén lehetőségeit, így az ország versenyképességét. Célunk, hogy szolgáltatásainkkal egyszerűbbé, könnyebbé és élménydúsabbá tegyük ügyfeleink életét, ezzel újra és újra kiérdemeljük bizalmukat.

Love Magenta

Kontakt

HR Shared Service Center

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.