Jobangebot

Job-ID: 123741

Senior Angular Developer (Budapest)

  • #Java
  • #Angular
  • #Angol
profile image

Aufgabe

A Logistikbus egy 15 alkalmazásból álló SW-csomag, amely lehetővé teszi a kereskedők számára a leltáruk kezelését és ellenőrzését, a VOR megrendelések leadását, az áruk cseréjét és a panaszok kezelését. A Logistikbus a készletadatokon és az ellátási láncon keresztül képes biztosítani a nagykereskedelmek számára a készletellenőrzési funkciókat. A Logistikbus korszerűsítéséhez van szükségünk olyan szakemberekre, akik a modernizációt alkalmazásonként fogják majd elvégezni.

Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • A jelenlegi Jawa Swing Rich-Client helyett új vékony kliensek tervezése és létrehozása
  • REST-API-k tervezése és létrehozása az új kliensek adatbázis-háttereként
  • REST-API-k hozzárendelése a meglévő Oracle adatbázishoz
  • Szoftverfejlesztés és tervezés, specifikációk készítése
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés (3rd Level Support)
  • Verziókezelés
  • A training (9-12 hónap) után részvétel a karbantartásban
  • 3rd level support az alkalmazáskezelési feladatok részeként

Profil

  • Minimum 5 év tapasztalat
  • Frontend: Angular 9, Typescript, GIT
  • Backend: Java, Cloud Services, Spring Boot & Spring Data JPA, Oracle, REST Services
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SQL
  • Scrum
  • Hosszútávú részvétel a projektben

Előnyök:

  • Tapasztalat agilis fejlesztésben
  • Tapasztalat a kliens/szerver architektúrában
  • Oracle adatbázis és JDBC tapasztalat
  • Alapvető ismeretek UNIX szerverekkel és Shell szkriptekkel
  • REST WebServices
  • Német nyelvtudás

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodás

Über uns

Unser Online-Bewerbungsprozess

Vergleichbare Jobs

DruckenMerken Teilen
2 Klicks für mehr Datenschutz: Erst wenn Sie hier klicken, wird der Button aktiv und Sie können Ihre Empfehlung senden. Schon beim Aktivieren werden Daten an Dritte übertragen.