Job offer

profile image

Your Tasks

Egy piacvezető autógyártó partnerünknél futó, hosszú távú, modern technológiákat alkalmazó projektre keresünk MicroSoft BI szakembert.
Amennyiben rendelkezel több éves tapasztalattal a MicroSoft BI-Stack-el és nagyon jól ismered a MicroSoft SQL Server adatbáziskezelőt, ez a projekt a megfelelő kihívás neked!

Széleskörű feladatok várnak rád:

  • Az adattárház és a hozzátartozó integrációs processzek (SSIS), Cube-ok (SSAS) és Reportok (SSRS) továbbfejlesztése és üzemeltetése
  • Az éles rendszer felügyelete és optimalizálása
  • 3rd Level hibajegyek analízise és megoldása
  • Szoros együttműködés az ügyféllel és más beszállítók képviselőivel

A nemzetközi projektcsapat jellenleg egy német és egy magyar részből áll, ezért fontos, hogy erős kommunikációs képességeid legyenek (tárgyalóképes angol) és jó csapatjátékos légy!

Your Profile

  • Több mint 3 év tapasztalat MS BI (SSIS, SSAS,SSRS) fejlesztésben
  • MS SQL Server (SQL fejlesztés, optimalizáció, adminisztráció) részletes ismerete
  • Adattárház koncepció részletes ismerete
  • Tárgyalóképes (min. B2) angol nyelvtudás
  • Ügyfél- és minőségorientált munkavégzés

Előnyök:

  • Power BI modelltervezés és adatvizualizáció ismerete
  • C# és ASP.NET fejlesztői tapasztalat
  • Azure platform és az Azure analytical service-ek ismerete

About us

About us

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Our Online Application Process